SKARSZEWY

ŁÓŻKA I MATERACE

Zapewniamy Komfort Snu

Z przyjemnością witamy Państwa na naszej stronie. 

Miło nam poinformować, że otworzyliśmy już oddział naszej firmy w Skarszewach. W Salonie w Skarszewach znajdą Państwo bogaty wybór ŁÓŻEK i MATERACY. W naszej ofercie znajdują się zarówno piękne łoża drewniane jak i eleganckie łóżka tapicerowane oraz kontynentalne o bogatym wzornictwie i kolorystyce – według Państwa preferencji.

Najważniejszym jednak elementem każdej sypialni powinien być dobrze dobrany materac a o jego dobór zatroszczymy się właśnie w naszym salonie. . Dlatego za cel postawiliśmy sobie kompleksowe doradztwo i sprzedaż bardzo dobrych jakościowo materacy. 

Celowo nie prowadzimy sprzedaży internetowej – Serdecznie Zachęcamy do odwiedzenia naszego SALONU i osobiste przetestowanie oferowanych przez nas produktów.

 

Poniżej prezentujemy oferty producentów łóżek i materacy. 

Kliknij w ikonkę producenta i poznaj te wyjątkowe produkty:
(Lub zapoznaj się z poniższą galerią, w której prezentujemy część modeli wszystkich producentów razem)

MEBLIN

 

DREWMAX

 

VERO

 

Gral

 

KONTAKT Z SALONEM W SKARSZEWACH:   tel. 533 701 158    e-mail: ideamebel.skw@onet.pl      ADRES: ul. Kościuszki 35 83-250 Skarszewy

JAK WYBRAĆ MATERAC?

Dla organizmu człowieka bardzo ważna jest regeneracja i odpoczynek. Jednak aby cel ten został osiągnięty, łóżko a przede wszystkim znajdujący się na nim materac muszą być wygodne. Sen zajmuje człowiekowi około 30% życia, dlatego warto zadbać aby był to czas faktycznego odpoczynku, regeneracji i relaksu.

To czego potrzebujemy i jak dużo czasu spędzamy w łóżku zależy od naszego trybu życia, wieku, tego w jakim momencie życiowym akurat się znajdujemy.

Wybór materaca zależy od wielu czynników.  Możemy wybrać materace piankowe, sprężynowe czy hybrydowe. Wybierając odpowiedni materac dla siebie, musimy wziąć pod uwagę m.in. wagę, wzrost, budowę ciała czy inne indywidualne upodobania. Ważne jest wypełnienie materaca, od którego w dużej mierze zależy komfort snu.

Niestety czytając masę informacji o materacach, ich rodzajach i właściwościach – można się trochę pogubić…

DLATEGO UWAŻAMY, ŻE ZAKUP MATERACA BEZ JEGO WCZEŚNIEJSZEGO PRZETESTOWANIA W SKLEPIE MIJA SIĘ Z CELEM 🙂

Skorzystajcie Państwo z naszej wiedzy i doświadczenia. Zapraszamy do testowania materacy. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób. Z przyjemnością pomożemy każdemu dobrać odpowiedni produkt.

Z A P R A S Z A M Y

https://senactive.pl/jak-dobrac-materac

Najczęściej poszukiwane meble do sypialni: ŁÓŻKO, ŁÓŻKO KONTYNENTALNE, TAPICEROWANE, ŁÓŻKO DREWNIANE, ŁÓŻKO Z POJEMNIKIEM, ŁÓŻKO DO SYPIALNI, ŁÓŻKO Z MATERACEM, ŁÓŻKO 160X200, ŁÓŻKO 140X200, ŁÓŻKO 180X200, ŁÓŻKO 90X200, ŁÓŻKO MAŁŻEŃSKIE, ŁÓŻKO MŁODZIEŻOWE, ŁÓŻKO DZIECIĘCE, PÓŁKOTAPCZAN

Najczęściej poszukiwane materace: materac 160x200, materac 140x200, materac 90x200, materac 180x200, materac piankowy, materac sprężynowy, materac medyczny, materac kieszeniowy, materac dwuosobowy, materac na łóżko, materac nawierzchniowy, materac twardy, najlepsze materace

ŁÓŻKA, MATERACE, MEBLE DO SYPIALNI SKARSZEWY STAROGARD GDAŃSKI ZBLEWO TCZEW GDAŃSK